| Palagandrei7 a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi in legatura cu acest blog?
http://darindz.wordpress.com/

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Felicitări! Ai simţ artistic şi stil. Aştept puţin optimism în scrierile tale, viaţa în sine este o bucurie doar noi o înnegurăm uneori prin toanele şi acţiunile noastre egoiste.
O să-ţi urmăresc blogul cu plăcere.
Mult succes!

| VladestepeTPU a răspuns:

Sfaturi raised eyebrows? Ai un blog din care poţi învăţa multe, poeziile tale sunt fantastice. Ţine'o tot aşasmug

| iasmina0archie0fan a răspuns:

Dupa parerea mea e frumos si e un loc bun in care it poti exprima creativitatea. Imi place mai ales tema si anume creatia. E un blog in care te poti exprima.
Sfaturi? Tine-o tot asa!

| HellYeah a răspuns:

Esti un geniu like Hell Yeah!