| CauseMusicMakesMeFree a întrebat:

Imi puteti spune si mie diferentele intre relatiile intraspecifice si relatiile interspecifice? va rog mult de tot. Funda:X

6 răspunsuri:
| ang3L_8609 a răspuns:

Eu tot nu am inteles. nu poate explica cineva mai clar la ce se refera relatiile interspecifice sau intraspecifice?

| Ana_Rotaru_1994 a răspuns:

Intraspecifice = pentru. vietatile ce traiesc in haita, carduri, stoluri, etc
Interspecifice = pentru. vietatile care traiesc individual/independent, dar totusi se ajuta si ajuta si altevietati. Damn girl