| anonim_4396 a întrebat:

Îmi vine să ma omor! Sunt in a6a și am luat nota 3 la un test greu neanunțat de la fizica. Iar ceilalti colegi care au copiat au luat numai nota 10, iar eu sunt elev de 10 pe linie. Azi deja am avut o cearta cu tata și m-a înjurat(nu in legătura de note) și sunt sigura ca diriga o sa ii spună și sigur ma bate(el are și probleme cu nervii). Iar profa a zis ca nu poate face sa ne ajute sa ne mărim nota(sa ne asculte). Ce ma fac?

7 răspunsuri:
| szmotovio a răspuns:

Esti terorizata de parinti!

| cristimihailov a răspuns:

Cand mergi, pe drumul vietii, mai calci si pe cate un rahat.
Ce sa faci? Te stergi si mergi mai departe.

| wexceptional a răspuns:

Insista la nebuna aia cum sa nu iti faca macar 9 din 3 stie ca esti baiat tocilar ar trebui sa inteleaga imi pare rau de tine nu fi suparat daca nu vrea nu ai ce sa faci viata e frumoasa cu bune cu rele

| anonim_4396 explică (pentru wexceptional):

Am convins-o să ma asculte, apropo sunt fată

| anonim_4396 explică (pentru wexceptional):

Oricum mersi

| wexceptional a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo pisi tine-o tot asa hai sa punem la punct profesoarele astea ingamfate se cred ele destepte noi suntem mai ca ele

| Sfetnic a răspuns:

Aici îți poți exprima opinia despre școala online: https://docs.google.com/......g/viewform