| Virk a întrebat:

In cat timp pot recupera matematica de clasa 5-8? Imi vor ajunge 4 luni? Cu meditatii si fara. Voi face si eu exercitii acasa timp de 3-4 ore

Răspuns Câştigător
| ALGator a răspuns:

3-4 ore e excelent plus ceva meditatii din cand in cand care sa te indrume si orienteze. Care e obiectivul tau? De ce spui "recupera"?

| Virk explică (pentru ALGator):

Am scris mai jos de ce am zis recupera

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Cu meditatii si exercitii acasa iti vor ajunge.

| Virk explică (pentru MihaiNicu23):

Recupera pentru ca nu mi.am invatat la matematica mai de mult si sunt la liceu cu profil Stiinte Ale naturii deci va trebuii sa stiu mate