| RaluuRaluu a întrebat:

In primul rand, azi fiind Sf. Constantin si Elena tin sa va zic ca cei care poarta aceste frumoase nume un calduros La multi anii :*! Acum, cum se zice laughing Sa trecem la treaba tongue. La liceul Aprily Lajos ( nu prea are importanta liceul ), la profilul Servicii - Comert ( fix asa e laughing ) Se da bac la matematica? ( Daca nu stitii, raspundetii va roog la urmatoarea intrebare >:" ). 2. La liciul Maria Baiulescu ( La fel, nu are nici o importanta liceul ) La profilul Servicii - Estetica si igiena corpului uman, se da bac la mate? Ideea e, ca nu prea le am cu Matematica, stiu de celelalte profiluri la care nu se prea face Mate, dar vreau sa iau in considerare si alegerea altor profiluri in caz ca nu am sansa sa intru la celelate propuneri happy. Si sa`mi daca stiti` ceva detalii in legaturi cu profilurile de mai sus, chiat va rog sa`mi datii mai multe detalii thinking Si cum sunt orele. Cat stitii si voii! Va multumeesc, si funda la cele mai multe informatii sau ( sunt sigura ca nu prea o sa am raspunsuurii laughing ) la primul` raspuns sad. Sperr sa m-a ajutat`iii. Sunt la final de clasa a VIII - a, si vreau sa intruu la un profil bun, si fara bac la mate big grin! Astept raspunsuuri, va pup si va iubeesc! =]]] Fundaa not worthy!

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

La Aprily Lajos sigura dai mate si pe langa si limba materna (ca e liceu maghiar) si la celalalt la fel cred pentru ca anul trecut toti cei de acolo au dat mate. Profil bun fara bac la mate nu gasesi la MIU care e unul dintre cele mai praf licee din Brasov. Bac fara mate ai la filologie sau stiinte sociale si in functie de medie iti poti alege un liceu care are asa ceva.