| lookwhoishere7 a întrebat:

In ziua de azi se mai dau probe scrise si orale la examenele de corigenta sau profesorul pune rapid cateva intrebari simple si asta a fost tot? Am ramas corigenta la matematica, sunt in clasa a 7 a si sunt foarte dezamagita si stresata.Stiu,trebuia sa ma implic mai mult si sunt dispusa de a face acest efort, insa as vrea sa stiu cei care ati ramas vreodata la vreo materie pe vara, cum a fost?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, examenul de corigenta consta intr-o proba scrisa si una orala.