| Mariasy39 a întrebat:

:* la filologie intensiv franceza trebuie sa dau un test inainte? la franceza daca e cu intensiv? eu stiu ca la bilingv e cu test dar cu intensiv?

Răspuns Câştigător
| Ella3133 a răspuns:

Pai daca e o singura clasa nu o sa il dai, dar pentru mai multa siguranta intrebi la inscrierewinking

2 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Da o sa dai un fel de examen la franceza daca il iei intrii la clasa de intensiv daca nu....la cei normali laughing

| Mariasy39 explică (pentru Ella3133):

Da dar la liceul asta e o singura clasa 28 de copiii filologie intensiv franceza si chiar daca dauu stii cumva cand?big grinla inceputul scolii atunci?

| Ella3133 a răspuns (pentru Mariasy39):

Pai daca e o singura clasa nu o sa il dai, dar pentru mai multa siguranta intrebi la inscrierewinking