| OrangeRoIt a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu o proble pls.Pe 1.10.2010(vineri) profu te mate mi-a dat 2, pentru ca am ramas in urama si in loc de semiplan am scris semidreapa si luni4.10.2010 iar mi-a dat 2 ca am ramas in urma amandoua note de 2 sunt la geometrie si eu sunt in clasa a 6-a C, si toti profesori ma asculta numai pe mine pe alti nu, eu cred ca din cauza ca mi-a dat profu de mate 2.Help me pls dau funditacrying

Răspuns Câştigător
| 10011993 a răspuns:

Te sfatuiesc sa t muti la alta scoala!:* sau sa suporti situatia o perioada, apoi sa vezi daca se mai domolesc lucrurile!:* Bafta!winking

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Pai si noi cu ce vrei sa te ajutam? Chiar e o prostie asta, sa iti dea 2 fiindca ai ramas in urma.

| celmaitare a răspuns:

Ti i-a trecut in catalog? uf pai nu prea ai ce sa faci ca asa este in scoala profesorii toti vorbesc in cancelarie despre ce li se intampla la clasa. ai putea acum totusi sa faci in efort si sa inveti mai bine o periaoda pana le trece pica pe tine.adica sa inveti mai bine la materiile unde profii te asculta doar pe tine si apoi daca o sa vada ca tu inveti la materia lor o sa te lase in pace. iar la mate nu stiu ce sa zic sa fi mereu atenta si sa inveti bine tot asa pentru a-i arata ca tu nu esti de nota 2.bafta multa:*

| babylove_4189 a răspuns:

Nu mai gandi prostii.cum sa te asculte doar pe tine pentru ca ai luat 2 la matehee heeproblema e ca acum dupa asaltul asta de note ti-ai pierdut increderea in tine. dar nu ai de ce sa gandesti asa.cred dar nu te speria ca profului asta i s-a cam pus pata pe tine. dar stai linistit. u daca stii mate poti sa contestezi lucrarile daca vezi ca nu te noteaza corect...winkingacum ce sa zic.stai linistit pe langa acesti 2 de 2 laughingvor mai urma si altii pana termini de tot cu scoala. te sperii acum la inceput, dar de la o vreme nu mai ai un streslaughing