| CuTup3u a întrebat:

Mai am o saptamana pana la bacalaureat si eu nu am invatat nimic, care imi zice si mie ce ar trebui sa repet, ce eseuri argumentative sa invat (subiect-ul II), va rog sa imi imi ziceti niste teme care sunt posibile sa le primim la bac sub 2...

Multumesc!

3 răspunsuri:
| Iyulia3712 a răspuns:

Ho ho baietel. Porcul nu se ingrasa in ajun. Esti o cauza pierduta!

| Wenttmann a răspuns:

Sa nu crezi ca il si iei.

| AnaMaariaa1996 a răspuns:

La subiectul al 2 lea ne poate da orice. Poate fi un citat din carte, o simpla cerinta etc. Tine de imaginatie si buna inspiratie pe care o ai pe moment.