| Eucumamajunsaici a întrebat:

Maine am teza :/ si nu stiu nimic am invatat o ora de la opt seara pana acum si nu retin nimic ce sa fac ca daca nu i-au teza imi va face 10 fise de lucru suplimentare sad.

Răspuns Câştigător
| RaduXZ9 a răspuns:

Poate ne spui si la ce ai teza..in fine, singura optiune pe pare o mai ai este sa inveti inca o ora pana la 10, si maine dimineata si la scoala, sa inveti din nou...bafta! sa ne spui ce nota ai luat

| Eucumamajunsaici explică (pentru RaduXZ9):

Ok :*

| Eucumamajunsaici explică (pentru RaduXZ9):

4 am luat =5 ore pierdute ora 21 pana la 23 dupa ora 06 pana la 07.In loc sa mananc seminte cu vecina si sa vorbim de teze are varsta la fel cu a mea si mai vorbim de teze.Defapt eu meritam 6 dar nu mi-a luat in calcul compunerea crying spunea dupa ce am dat teza ca trebuia in compuneresa fie acolo si eu si nu am vazut sa fi scris ca a scris ca trebuie sa fiu personaj la compunere, de fapt nici nu a scris
crying.Da asa este o teza la mine la clasa daca esti din bacau te sfatuiesc sa nu te duci la scoala aia e comunista crying. Apropo eu cu vecina vorbeam de scoala ca as vrea sa ma mut la ei big grin. Daca vrei iti scriu in privat numele scoli ca poate sunt ochi care ne spioneaza.

| RaduXZ9 a răspuns (pentru Eucumamajunsaici):

Stai linistit am terminat scoala demult laughing Bafta in continuare

| Eucumamajunsaici explică (pentru RaduXZ9):

Mersiwinking

5 răspunsuri:

Ia Lecitină te v-a ajuta sa memorezi mult mai ușor. ☺