| gilbertmelki a întrebat:

Neata!
Vreau sa ma mut la sfarsitul semestrului de la uman la real(mate info).
As fi vrut sa stiu ce diferente se dau si cand (cam cum ar decurge lucrurile).
Multumesc!
Astept cat mai multe pareri. (FUNDA!)

Răspuns Câştigător
| kitten95 a răspuns:

Sa stii ca o sa-ti fie greu la inceput. la mate info faci asa: 4 ore de mate, 3 de fizica, maxim 4 de info si numai 3 de romana. sa ceri caietele celor din clasa in care te muti si sa repeti ceva ca sa te descurci.

1 răspuns:
| Nolkyz a răspuns:

Banuiesc si sunt sigura ca dai la mate, info, fizica, chimie si chestiile astea. Dar zic sa te mai gandesti.