| badboyyy a întrebat:

Nu stiu daca aicia trebuia. dar sa trecem la subiect happy. am 14 si acu trebuie sa ma inscriu la liceu eu de preferat as vrea la informatica.sunt curios daca este greu avand in vedere ca toate liceele au mate-info nu doar >info? si imi puteti recomanda un liceu cu info in bucuresti. bun >>>>???... DAU FUNDA! mersi all!

Răspuns Câştigător
| westwick a răspuns:

Intotdeauna sa te gandesti de doua ori, daca iti place mai mult sa inveti si sa te folosesti de cunostinte decat sa iti bati capul du-te la filo. Cele care au medie mai mare sunt mai bune, nu conteaza numele.

2 răspunsuri:
| DODoubleG a răspuns:

Sunt mai multe licee
Mihai Bravu
Dimitrie Cantemir
Sava
Lazar
Funda?

| ciprian_3266 a răspuns:

Daca stai bine cu matematica si te tii de treaba o sa fie usor.
daca nu o sa iti fie greu la bac, o sa acumulezi multe lipsuri