| UnDeaD96 a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu admiterea de anul asta.Eu am media de admitere aproximativ 9, 50 sunt din ploiesti si nu stiu la ce liceu sa ma inscriu si ce profil avand in vedere ca nu prea as vrea sa fie pe romana si am inteles ca la mate-info este foarte greu cu bacalaureatul.Astept niste raspunsuri de la cei ce cunosc intr-adevar liceele

3 răspunsuri:
| Ancaaa a răspuns:

Eu merg pe stiinte sociale. mie imi place profilul si am inteles ca este foarte usor.

| UnDeaD96 explică:

Asa am inteles ca este foarte greu ca se da mate m1

| faranume_1314 a răspuns:

Dc e greu cu bacul la mate-info?