| Logout a întrebat:

Nu va suparati, imi puteti spune si mie daca intru pe stiinte ale naturii, sunt 2 clase de fizica-matematica si bio-chimie, la care clasa intru? La intamplare?

Răspuns Câştigător
| Pure.Sunshine a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa faci o cerere pentru clasa la care ai vrea sa intri. Doar daca au fost prea multe cereri la una dintre clase atunci unii vor intra la cealalta, normal.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In functie de optiunea ta si medie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu alegi profilul si dupa ce te repartizeaza calculatorul, cand te inscrii la liceu specifici la ce parte vrei( asa a fost la mine, unde la liceul meu este mate-info simplu si info intensiv)happy