| AvalohAlyn a întrebat:

Oare este posibil sa învăț neurostiinte eu singur singurel acasă din cărți cum a făcut Joe Dispenza? Sunt foarte atras de domeniul și subiectul asta,îmi place sa ma informez despre creier,despre neurologie și psihiatrie având s anxietate, depresie poate chiar ma poate ajutavce vreau eu sa fac? Vreau sa știu dacă chiar e posibil sa înveți singur acasă neurostiinte și sa fii semi-expert în acest domeniu?(am zis semi-expert pentru ca doctorul e un expert).
Orice discuție despre creier îmi produce interes și plăcere.
Ar fi posibil oare? Și gata ultima întrebare pe anul asta promit, vreau sa ma ocup de planul asta de a invata neurostiinte, mai întâi imi selectez cărțile.

1 răspuns:
| Miki15Mouse a răspuns:

Buna. Daca o faci pentru tine nu-i nici o problema. Dar daca vrei sa te promovezi in societate ca semi-expert trebuie sa ai ceva o licentie, diploma, ceva care sa confirme asta. Dar, daca sa gandim extraoptimist, s-ar putea sa-ti faci un blog unde sa te arati ca semi-expert. Cu timpul, vei deveni renumit.