| Antonia19 a întrebat:

Pe maine trebuie sa ne hotaram la ce materie dintre istorie sau geografie vrem sa dam test
voi care ati alege, care pare mai simpla?

3 răspunsuri:
| Crisss22 a răspuns:

Pai eu as zice sa alegi geografie deoarece la istorie trebuie sa tii minte foarte multi ani si foarte multe data iar in schimb la geografie nu ai asa multe de invatat decat cateva data importante nu atatia ani.

| splash132 a răspuns:

Ce iti place tie, dar personal as alege geografia. oricum sunt materii usoare amandoua, insa una o urasti mai putin ca pe cealalta ca sa zicem asa...

| ninjasanurai a răspuns:

Eu asi spune istorie dar depinde si ce clasa esti eu sunt a 5 a si geografia e plictisitoare
happyhappyhappy