| Karmesytta a întrebat:

Pe semestrul 1 am avut o profesoara minunata care ne dadea variante de examen inca de cand am inceput scoala, am avut media 9. Din semestrul al 2lea profesoara s-a pensionat si a venit o alta profesoara tanara care nu de mult a terminat.Nu ne explica, am dat simularea de examen am luat 3.75...Nu stim ce sa facem cu profesoara asta pentru ca toti avem note mult mai mici, in + numai pot de nervi eu nu am avut in viata mea nota asta si numai inteleg aproape nimic la matematica am 2 note 8 si 7. nu stiu ce sa ma fac + ca a trecut si examenul.Niste sfaturi va rog?

2 răspunsuri:
| georgedanielc a răspuns:

Caut-o pe vechea profesoara si daca iti permiti roag-o sa iti dea meditatii

| nicoalusoby a răspuns:

Vorbeste cu fosta profesoara sa faci meditatii cu ea. Daca nu se poate spune-i la profesoara actuala ca nu intelegi si o rogi sa iti explice. Bafta!