| Alllllexandra a întrebat:

Pentru a fi secretara trebuie sa faci facultate, sau?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Probabil, cu jumatate de norma 4 ore si 4 milioane pe luna asa cum lucra o ruda de-a mea in telecomunicatii incearca.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bac si eventual o postliceala in domeniul finantelor dar prin relatii o sa vrea o noapte cu tine apoi te lasa unde vrei tu.

| Alllllexandra explică (pentru mgtow):

Si daca de exemplu vreau sa muncesc ca secretara in timpul facultatii? As face niste bani in plus.Se poate?:d

| Alllllexandra explică (pentru mgtow):

Mersi!

| mgtow a răspuns (pentru Alllllexandra):

Probabil, cu jumatate de norma 4 ore si 4 milioane pe luna asa cum lucra o ruda de-a mea in telecomunicatii incearca.

| Memories a răspuns:

Nu.In principal conteaza pilelehappy

| Etiene a răspuns:

Sa devii,, prietena intima,, a sefului

| Cr1zzu a răspuns:

Nu neaparat :*

| anutzaEu a răspuns:

Nu cred.