| cristina_1661 a întrebat:

Pentru bucuresteni: pe 15 iunie se da proba de limba moderna - engleza, si inca nu m-am hotarat la ce liceu sa o dau. Unde se da cel mai greu test, la Sf. Sava sau la George Cosbuc? Eu am auzit ca la Cosbuc, avand limba engleza drept caracteristica definitorie.
Mentionez ca nu intentionez sa dau la bilingv sau intensiv engleza, deci nota nu conteaza foarte mult, vreau doar sa imi testez cunostintele.

Răspuns Câştigător
| xSoaked a răspuns:

Nu e nicaieri mai greu, doar e acelasi subiect.

3 răspunsuri:
| iuli a răspuns:

Liceul Sf. Sava e foarte bun. Media de admitere este peste 9, 60. Daca reusesti ar fi un lucrun mare. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum as putea sa-mi pun ramci

| cristina_1661 explică:

Multumesc pentru raspunsuri, mi-am dat si eu seama ieri ca sunt aceleasi subiecte si la scris, si la oral laughing, depinde ce iti pica la a 2-a proba. Deci diferenta dintre licee e exigenta profesorilor.