| Garoafe a întrebat:

Poate este o intrebare putin retorica dar mna....Mai am un an + pana la bac si chiar daca nu aveam de gand sa invat sa il trec totusi m-am razgandit pe ultima suta de metrii dupa simulari. Problema este ca la mate sunt 0. Este vreo sansa sa fac de 5 daca ma apuc de acuma de invatat acasa + meditatii?

Răspuns Câştigător
| Adikis a răspuns:

Pai eu la meditatiile de la mate, am recapitulat cam tot, logaritmi, limite, trigonometrie etc etc si dupa vreo luna de recapitulari, m-am apucat de materia de a 12 a si de variante

3 răspunsuri:
| Adikis a răspuns:

Da! Totul depinde de tine si ambitia ta. Sunt pe a 12 a si sunt la fel varza ca si tine. M-am apucat de meditatii in decembrie inainte de craciun, mi-am cumparat carti cu variante si non-stop fac variante. Azi am dat simularea la mate si dupa cate am vazut pe barem, am 7 asigurat si visez la un 8 big grin Inainte de meditatii nu aveam sanse la 5

| Garoafe explică (pentru Adikis):

Daca ai stii ce sperante mi-ai dat laughing) deci clar ma apuc ^_^. Poti sa imi spui ce ai mai facut sa stiu de unde as putea sa incep si eu.

| Adikis a răspuns (pentru Garoafe):

Pai eu la meditatiile de la mate, am recapitulat cam tot, logaritmi, limite, trigonometrie etc etc si dupa vreo luna de recapitulari, m-am apucat de materia de a 12 a si de variante

| mikici a răspuns:

Ar tebui sa faci cat mai multe exerciti