| Charis a întrebat:

Poate sa imi spuna si mie cineva detalii despre profilele Turism si alimentatie, Stiinte ale Naturii sau Comert si care ar fi mai usor din punctul vostru de vedere. Va rog ajutati-ma cu un sfat ca nu am nici o idee.big grin

Răspuns Câştigător
| SiMpLa a răspuns:

La turism si alimentatie inveti primi 2 ani despre restaurant, bucatarie iar apoi ultimi ani inveti despre hotel:finantarea afacerii, marketing, promovare.La Stiinte ale naturii materile de baga sunt: chimie, fizica, biologie, iar la Comert nu stiu exact marketing, promovare etc.Eu sunt la turism si modulele sunt destul de simple unele chiar aiurea pentru ca sunt la mintea cocosului.