| bjwoqoqk a întrebat:

Pot sa intru la liceul Calderon (Timisoara) pe profil filo-engleza fara sa stiu franceza, spaniola etc?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce-are... cu prefectura (citește: ce are franceza/spaniola cu engleza)

| bjwoqoqk explică (pentru sierra1):

Profa noastra de franceza ne tot innebuneste ca o sa trebuiasca sa dam testul de limba daca vrem sa intram la Calderon, de aia intreb. Nu inteleg daca o sa trebuiasca sa stiu si franceza sau nu, chiar daca merg la un profil de engleza

| sierra1 a răspuns (pentru bjwoqoqk):

~Profa noastra de franceza ne tot innebuneste ca~

las-o-n ale ei!