| andy14 a întrebat:

Sal TPU am terminat clasa a VIII-a si am fost repartizat la un liceu eu am fost la tara si nu m-am inscris si am fost la repartizare si am pus din nou liceele la repartizarea a 3 a si cei de acolo mi-au spus sa caut pe edu.ro si n-am gasit la ce liceu am intrat stit un site de unde pot afla la ce liceu am intrat?

Răspuns Câştigător
| Cipri99 a răspuns:

Nu cred incearca pe ismb mai precis
http://www.ismb.edu.ro/......t_site.pdf
aici m-am uitat si eu si am gasit cauta dupa medie mai bine.

| andy14 explică (pentru Cipri99):

Sti si cand pot sa depun dosaru?

3 răspunsuri:
| Cipri99 a răspuns:

Nu stiu trebuie sa te duci la liceu care ai fost repartizat si intrebi stiu ca trebuie sa ai fisa cu notele 5-8 aia cu mediile certificatu copie legalizata copie dupa buletin sau asa ceva si la liceu repesctiv vezi.

| justroro a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/2013/ incearca aici :-?

Întrebări recente