| aly a întrebat:

Daca fac meditatii si invat 3-4 ore pe zi la chimie in fiecare zi intr-un an pot sa invat materia pentru chimie organica pentru medicina?(chimie organica de la zero)

3 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

O sa innebunesti daca stai 3-4 ore pe zi cu chimiahappy Daca ai terminat cu liceul, e ok ca ai timp.Dar daca ai liceu trebuie ca acele 3-4 ore sa le faci incontinuu.

| MariaMary122333 a răspuns:

Pfff..., o rupi nu doar ca o stii.
3-4 ore pe zi? E exagerat, sincer daca iti faci planuri asa marete nu progresezi, pe bune acum. Stai incet si fa cat poti de zi, bineinteles si rezultatele vor fi pe masura

| Claudia333 a răspuns:

Poti, depinde foarte mult si de profesor cum iti structureaza materia dar si de tine cum inveti.