| Axin_Luci_1984 a întrebat:

ce pot face din niste bilute mici transparente si din plastic, stit voi bilute din acelea in care castigi o jucarie cand bagi fise la acel aparat. Vreau cat mai multe variante

3 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Poți să le vopseşti în diferite modele şi să le faci asemănătoare cu ghirlandele...un ex

| Axin_Luci_1984 explică:

Vreau si modele dupa cum sa fac variantele pe care mi le spuneti

| Axin_Luci_1984 explică:

Sarcopt nersi pentru exenplul care mi l-ai dat, dar as vrea sa te rog ceva, sa imi trimiti si mie poza pe care o ai ca profil laughing)