| AllexCiucurovschi a întrebat:

Recent me-am facut un tatuaj cu un aparat improvizat si nu i-mi place deloc cum arata, si as vrea sa il scot. Dar nu am bani pentru, o indepartare a tatuajului cu laserul. Ce as putea face? Dau funda laughing)

Răspuns Câştigător
| THTattoo a răspuns:

Salut, il poti scoate cu laserul, sau poti face altceva peste el.
Iti dau un link cu situl meu si date de contact:
https://www.tatuajbucuresti.ro

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Sa strangi bani sa ti-l scoti cu laserul, altfel ramai cu cicatrici urate daca incerci alte chestii. Trebuia sa te gandesti inainte sa il faci, e un tatuaj permanent.

| AllexCiucurovschi explică (pentru Intruder19):

Da mersi, mult am sa ma gandesc. Asta ar fi cea mai sigura metoda.