| AlexDSC a întrebat:

Salut TPU, sunt clasa a10 a, ar trebui sa ma stresez de acum in legătura cu bacul? Sa ma pun pe învățat?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dintr-a 11 a, sem 2, accelereză, acum o ții la ralanti. Drum bun

| Celcestietot a răspuns:

Incepe din clasa a XI-a daca tot vrei sa te apuci devreme, parerea mea.

| NunuNini a răspuns:

Trebuia sa te pui pe invatat de anul trecut. Dar nu e tarziu nici acum.

| Celcestietot a răspuns (pentru NunuNini):

De anul trecut poate ca sa ia nota 20 laughing

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! happy Nu te stresa Nic acum nici niciodată! big grin Poți să înveți de acum, ca să fii pregătit din timp, nu pe ultima sută de metrii. Mult succes!winking Funda? big grin

| 0VolkSWaGeN1 a răspuns:

Salut. Nu te stresa cu bacul deocamdată, mai ai anul ăsta și încă doi ca să înveți. Ai timp de ajuns ca să studiezi.

| clausiohanis a răspuns:

Salut! In legatura cu bacul nu, incearca sa te cincentrezi pe materiile considerate pentru tine importante