| Razeph a întrebat:

Am dat saptamana trecuta examenul de bacalaureat, am fost notat cu 7.70 la geografie, 6.80 la romana si... 4 la matematica sad
Astazi am depus contestatie, care credeti ca sunt sansele ca nota mea sa creasca la 5? In cazul in care nota mea devine 5 media va deveni 6.50 si examenul va fi absolvit.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca ai putine sanse, este totusi diferenta de 1 punct si la matematica se fac mai putine greseli la corectare, corectarea este mai obiectiva decat la romana sau geografie.