| Anonim2003000 a întrebat:

Am intrat la mate-info.
Dar mie ciudă că la liceul unde merg eu nu este info intensiv!
Și nici in restul liceelor din orașul meu nu sunt.
Știu că la intensiv de fac mai mult ore de informatica dar li se arata mai multe chestii?
ex: După ce termin liceul o să am mai puține cunoștințe in programare decât unul care a terminat mate-info info intensiv? Ținând cont că și eu și acel "tip" am tras tare tot liceu!
Fundă

4 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Orele sunt aceleași, doar că tu o sa înveți aceea materie mai bine dacă ești la intensiv happy ține de tine daca vrei să știi m-ai multe, poți face cursuri, meditații la informatica dar meditațiile nu prea te pot ajuta (doar așa sa mai faci materia odata). Poți merge la cursurile de informatica, știu că ele costa ceva dar te vor ajuta FOARTE mult happy

| Anonim2003000 explică (pentru FaraNumePls):

Nu cred că în oraș la mine sunt cursuri de așa ceva și cum ai spus și tu meditațiile nu prea au rost. Da am auzit că sunt și cursuri online, oare se dovedesc a fii utile?

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, in afara faptului ca sunt mai multe ore de informatica pe saptamana materia este aceeasi, depinde de tine daca vrei sa inveti mai multe, bafta!

| Anonim2003000 explică (pentru Andreea11989):

Pei eu vreau să învăț! Acum sper sa fie și profesori care sa predea bine și care chiar să vrea sa-i învețe pe elevi