| Plushul a întrebat:

Salut.Am renuntat la facultate in anul doi din cauza ca nu mi-a iesit numarul de credite pentru ca sa promovez.M-am inscris la alta facultate.Intrebarea mea e daca pot sa imi echivalez modulul pedagogic si TIC-ul avand in vedere ca am ramas repetenta si mi-am retras dosarul de la prima facultate.Multumesc

2 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Se pot echivala, mai ales ca este aceeasi Universitate, si se pot echivala toate materiie pe care le-ai promovat.

| Plushul explică (pentru Raducons):

Multumesc frumos