| ionut97000 a întrebat:

am si eu o problema sunt in clasa a 9a si am ramas corigent la biologie, sunt pe profil bilingv si nu prea am treaba cu materiile de real si nu prea stiu cum se procedeaza cu corigenta puteti sa ma ajutati?

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Ai rămas corigent numai pe al doilea semestru sau pe an?
Dacă în primul semestru ai măcar media 6, nu rămâi corigent şi îţi încheie media 5 pe an.
Dacă nu ai media 6 pe primul semestru atunci va trebui să vină mama sau tatăl tău la şcoală să semneze un document precum că a luat la cunoştinţă situaţia iar în toamnă vei da corijarea.
Pa-pa.

| ionut97000 explică (pentru Hydrangeaceae):

Am media 4 si pe primul si pe al doilea semestru

| ionut97000 explică (pentru Hydrangeaceae):

Am media 4 si pe primul si pe al doilea semestru, acum astept pana in toamna dar ideea e ca nu stiu cum e la corigenta ce trebuie sa faci.