| Pepsi27 a întrebat:

Salut.
Anul trecut m-am inscris la Facultatea de Stiinte economice, profilul marketing, din Pitesti(facultate de stat). Pe parcurs...mi-am dat seama ca nu este ceea ce-mi doresc...asa ca am platit numai 2 taxe din cele 3.
Acum imi doresc sa ma duc la Facultatea de informatica, profilul informatica(tot de stat), dar vreau sa stiu daca ma pot refuza acestia pentru ca am datorie la cealalta. Stiu in mod cert ca cei de la prima facultate nu-mi vor elibera dosarul nici daca platesc ultima taxa...dar daca acestia de la informatica ma accepta, pot scoate actele de la liceu.
Practic aceste 2 apartin Universitatii din Pitesti, dar sunt domenii si facultati diferite.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te-au refuzat?