| Pepsi27 a întrebat:

Salut.
Anul trecut m.am inscris la facultatea de stat, la departamentul x. Pe parcurs mi.am dat seama ca nu este ceea ce imi doresc si prin urmare nu am platit decat 2 taxe din 3. Acum vreau sa ma inscriu la departamentul y, fiind o parte din aceeasi facultate. Se poate sa imi refuze inscrierea daca am o taxa neplatita in alta parte? De dosar nu.mi fac griji, deoarece pot lua diploma de bac si foaia matricola de la liceu.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poate sa te refuze, bineinteles daca nu-ti platesti integral taxa.