| marya81 a întrebat:

Buna,cine este in Italia poate sa ma ajute cu ce as putea incepe examenul oral de terza media?

Răspuns Câştigător
| ღℓαυяєТтα a răspuns:

Da sigur, depinde si de argumente ti-ai ales, spre exemplu eu m-am gandit sa fac despre Romania si am inceput vorbind despre Romi, pentru geografie am facut totul despre ea, muntii, fluviile etc. la Istorie am facut despre Hitler(daca nu ma insel) si tot asa, lucruri care sa aiba legatura cu inceputl tesinei tale big grin :*

| marya81 explică (pentru ღℓαυяєТтα):

Uite eu am ales spagna, fac geografia, dupa fac guerra di spagna, orbesc la spagnola despre un autor si la arte despre picaso ca este si ala spagnol si dupa m-am gindit tot asa sa leg lucrurile unul cu altul...crezi a e bine inceputul?

1 răspuns: