| Geoogeo a întrebat:

Salut, as dori sa stiu in cazul in care am picat bacul din cauza faptului ca nu mi-a iesit media totala 6, ci 5.90 ( romana 5.85, mate 5, geografie 6, 90) anul trecut, cum se procedeaza anul acesta cand te inscrii? ( se da la o singura materie, la toate, sau cum?). Nu am gasit nici unde, nici un raspuns concret, mi-ar prinde bine un raspuns bun. Multumesc anticipat!happy

Răspuns Câştigător
| pavdany92 a răspuns:

Te duci si te inscrii la bac normal numai ca poti sa alegi la ce materie vrei sa dai nu e obligatoriu la toate,
eu la fel am facut, mie cel putin imi iese media peste 6 doar ca am cazut la mate