| Stufii a întrebat:

Aş vrea un răspuns la următoarea întrebare legată de subiectul 3 de la bacalaureat (limba română): Dacă nu am 600 de cuvinte ştiu că nu primesc punctele de redactare, dar o prietenă mi-a zis că e posibil să nu fie luat deloc în considerare (dat fiind faptul cā am 250-300 de cuvinte). E adevărat?
PS: Puteți spune că a fost un bac uşor dar mie nu-mi place româna (poate din cauza profei). Prefer matematica. big grin

Răspuns Câştigător
| Georg13 a răspuns:

Se va lua in considerare continutul comentariului. Si 2 randuri daca scrii si sunt corecte ti le va puncta.

1 răspuns: