| ZbarMario a întrebat:

Salut. Azi am avut istorie,a ascultat câțiva din colegii care nu au note, pe mine nu că s-a terminat ora. Faza e că mai am doar o ora de istorie pe acest semestru, săptămâna viitoare, că pe 21 suntem liberi.
Cum pot rezolva această problema in caz că profesorul încheie mediile până săptămâna viitoare sau aplica să pună note de la el, mai exact 5 și eu vreau 10?!

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Te duci mâine și il cauți pe profesor, pentru a-i spune dorinta, dacă crezi că te poti trezi cu o notă nedorită.
Te poate chema intr-o alta clasa ca sa fii testat. sau te poate pune să faci un proiect etc

Stai puțin, nu se poate să mai ai doar o oră... Cursurile se termină in 25 iunie! Trebuie să mai ai inca doua ore de istorie.

| ZbarMario explică (pentru floresdemayo):

Pai pe 21 suntem liberi

| Nouvel a răspuns:

Pai spui ca mai ai o ora. Te va asculta atunci.

| ZbarMario explică (pentru Nouvel):

Pai poate încheie mediile până săptămâna viitoare când am ora și mi-e sa nu-mi pună note de la el, cum mi-a făcut și pe primul semestru, dar atunci a fost din cauză că nu intram la ore online când asculta, dar acum situația e diferita, suntem fizic la școală