| alexandrumojang a întrebat:

Salut! Cand am fost sa duc dosarul de inscriere de la liceu imi a dat o cerere sa scriu specializarea, adica stiinte ale naturii! Mama mea presupunea ca a scris stiinte sociale in loc de stiinte ale naturii.Am sunat imediat la secretariat si am spus problema.Doamna secretara a spus ca cererea este buna si a scris sn, insa mama mea tot crede ca a scris stiinte sociale.Nu cred ca ar minti cei de la liceu nu?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Ne-ai disperat cu cererea ta de înscriere la liceu pe care crezi că a greșit-o mămica.

Iar înainte de asta ne-ai disperat cu evaluarea ta națională pe care ba nu ai scris inițiala tatălui, ba nu ți-ai scris un prenume, ba ai tăiat un cuvânt, ba ai scris cu litere de tipar.

Nu crezi că sunt suficiente 20 de întrebări pe tema asta?

Ai în continuare dubii? Mergi la secretariat! Noi ce vrei să-ți facem?

| Kozi a răspuns:

Repeti intrebarea. Ce interes ar avea cei de la liceu sa te minta?
Daca nu ai incredere, mergi pana acolo si vezi cererea cu ochii tai.

| raresul123456 a răspuns:

Secretarele nu mint când e vorba de ceva important precum profilul