| alexandrumojang a întrebat:

Salut! Deci sunt foarte stresat pentru ca mama mea, la cererea de inscriere la liceu la specializare in loc de stiinte ale naturii a scris stiinte sociale! Nu stiu ce ar trebui sa fac...

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mama ta poate sa mearga urgent la scoala si sa-si corecteze greseala.
Daca nu, te transferi pe parcursul anului (dar va fi mai greu).

| alexandrumojang explică (pentru Bula):

Maine este ultima zi, mergem maine sa vedem ca astia a fost doar pana la 2 jumtatate.

| Karina17K a răspuns:

Te transferi la anul