| daudsudsudaudu a întrebat:

Salut, ce fel de exercitii se dau la corigente in a9-a la chimie? Mi-a specificat ca-mi va da doar din lectiile din al 2-lea semestru. Also, profesorii chiar lasa repetenti in a9-a? Am trecut la tot mai putin la chimie, am situatia neincheiata. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Moggy a răspuns:

Cel mai probabil iti va da suficient de usor cat sa treci cu cunostințe minime. Dar daca chiar nu stii nimic sau te ai rau cu profa e mare riscul de a ramane repetent.

| daudsudsudaudu explică (pentru Moggy):

Mi-e frica ca sunt bata la chimie nu stiu absolut nimic, am avut 8 absente dintre care 4 motivate la materia ei. sunt curios cat de dese sunt cazurile de genul si sa fie persoana respectiva repetenta

| Moggy a răspuns (pentru daudsudsudaudu):

Bro nu stiu ce sfat sa iti dau, eu zic sa incerci sa vorbesti cu profa ta de chimie din timp sa o intrebi cum veti proceda si sa ii propui sa iti dea usor.