| Sory46 a întrebat:

Salut
Ce ore se fac la stinte sociale,filologie, stinte ale naturi? Scz categoria...

Răspuns Câştigător
| bebicuts a răspuns:

Salut! nu iti pot raspunde la toata intrebarea, dar te pot ajuta la partea cu filologia si putin din stiinte.Filologie:Ed.plastica,Romana,Logica,Fizica,Chimie,Geografie,Istorie,T.I.C,Ed.fizica,Engleza,Franceza,Muzica,Religie,Latina,Biologie,Matematica.
La stiinte, tot cam aia e, doar ca ei se beazeaza mai mult pe chimie si biologie si am auzit ca nu fac educatie plastica.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi materiile & nr de ore la linkul :
http://www.tvrcs.ro/trunchi_comun.php

Toate cele bune.