| Merikh2333 a întrebat:

Sunt la profesională pe clasa a 11 a si mi-a fost scăzută media de la purtare la 7 din cauza la absente. Nu am fost antena si regret. Pe a 10 a am fost printre primi din clasa cu 9 la purtare in al doilea semestru. Am vreo șansa sa intru la seral?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca ai sanse, daca nu mai faci absente nemotivate si nu-ti scade media anuala la purtare sub 6. Daca vei avea media la purtare sub 6 ramai repetent.

| cristianvalentin337 a răspuns:

Ai sanse mari la SERA nu la seral