| KamaSutra a întrebat:

Ce v.a determinat sa va faceti cont pe TPU?

65 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ce te-a determinat sa pui intrebarea asta?

| T0T a răspuns:

Sincer nu mai știu de ce l-am făcut, dar am rămas ca să ajut userii cu întrebările lor și mai încolo mi-am făcut și niște prieteni.

| KamaSutra explică (pentru T0T):

Aw,suntem prieteni? ヽ(*≧ω≦)ノ

| T0T a răspuns (pentru KamaSutra):

Nu mă refeream la tine dar dacă vrei suntem. Oricum nu mai are rost acum să fim. Poate după ce mă reîntorc.

| KillMePlease a răspuns:

Pai, la aproape tot ce cautam pe google aparea si TPU...Si imi placea sa vad cum oamenii isi raspund la intrebari si se ajuta si vorbesc si da...Si mi-am facut si eu cont. big grin

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru KillMePlease):

Si eu la fel big grin

| KillMePlease a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Uuuuuuuhhhh. Ce coincidentaa...laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voiam sa fac tema la mate si am căutat pe net si asa am găsit TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine isi mai aminteste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plictiseala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea de aici este diferita fata de cea facebook.
Mai mereu incerc lucruri noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un user.

| KamaSutra explică (pentru anonim_4396):

Cineee?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

Căutam o melodie și am dat peste o întrebare de la TPU la care răspunsese.Mi s-a părut amuzant așa că i-am vizitat profilul uitându-mă printre celelalte răspunsuri.Mi-am făcut contul prea târziu deoarece acum nu mai intră.
Nu știu dacă ar trebui să îți spun...laughing

| Happyjump a răspuns:

Am vazut ca aici poti găsi Răspunsuri la orice si are categorii perverse.

| Kyılε a răspuns:

KamaSutra rolling on the floor

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

rolling on the floor ce pervers esti... Mai degraba 69rolling on the floor

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Salamior ^*^

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Sasesc? Sau Victoria?rolling on the floor(≧∇≦)/

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

De biscuiti happy

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

crying nu ne place... Vezi daca nu eram eu, cu cine mai vorbeai de salam?laughing

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Cu Salam laughing

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Arrr!laughing nu vorbea Salam cu tine

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

DA acum vorbestewinking

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

N.are cum. Chiar acuma vorbea cu minelaughing;-)

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Vorbea cu amandoiwinkingwinkingwinking

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Hmm...stiam ca.ti place salamu dar nici chiar asarolling on the floor

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Da ma, da doar intr-un album. :/

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Cre'calaughing dar KamaSutra iti place?laughing

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

''dar KamaSutra iti place?'' da mess ai?laughing

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Da ambig grin hmm, da de ce?

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

F11ndca te simpatizez blushing si as dori sa te cunosc daca mi-ai da o sansabatting eyelashes

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Uuu,love is in the airhappy cati ani ai?

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Sincer 16 ani, ca in profil am scris ca am 17 cool

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

E binehappy eu am 14big grin

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

De abia impliniti sau esti pe punctul de a implini 15 ani? eu luna trecuta i-am implinit pe ai mei

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Pai i.am implinit in august deci am 14 ani si una 2, 3....si 8 lunilaughing

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

''una,2,3...8 luni '' tare asta laughing

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Of of of, stiam ca ma placi dar nici asalaughing

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Cum am mai spus-o, n-am sentimente pentru tine (deocamdata). Doar te simpatizez.

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Nu stiu ce mi.ai comentat pentru ca nu.mi apare niciun raspunshappy

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

''Cum am mai spus-o, n-am sentimente pentru tine (deocamdata). Doar te simpatizez.''

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Mda,si Scufita Rosia avea hainele albastrelaughing

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Serios! Adica, daca s-ar infiripa ceva intre noi poate as avea sentimente pentru tine. Pana atunci ramanem doar prieteni. De acord?

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Daca zici tu...happy

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Ma bucur ca esti de acord. happy

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

"Daca zici tu" putea fi si un raspuns dezaprobator asa ca nu te ambala asa repede la concluziihappy

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Raspuns dezaprobator, aprobator, eu nu ma ambalez. Eu ori ma bucur, ori nu ma mai bucur si incerc sa gasesc o metoda prin care sa fim de acord.

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Okey,deci nu suntem. Sau suntem?laughing

| Kyılε a răspuns:

Sa fim ce?

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Prieteni! Concentreaza.te la joc!hee hee

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Suntem prieteni. N-am fost intotdeauna prieteni?

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Oare am fost?laughing

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Hai ca-ncepi s-o dai pe telenovele deja. Logic ca am fost! Doar ca au intervenit mici certuri in prietenia noastra. Atata tot!winking

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Bine malaughinglove struck>big grin

| Kyılε a răspuns (pentru KamaSutra):

Ma bucur ca ai retinut ideea!

| Addaa1998 a răspuns:

M-au influentat prietenii si mi-am facut si eu contlaughing

| Antimanele104 a răspuns:

Inițial,nevoia de a afla niște informații despre jocuri video.Mai apoi nevoia de a schimba câte o idee cu niște persoane într-un cadru anonim(deși sunt cam nihilist și mizantrop de felul meu), dar de pe meleaguri mioritice. happy

| Meez a răspuns:

Plictiseala.

| Ralucaa69 a răspuns:

Curiozitatea.

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Avea un fel de evaluarie la fizica compusa dinr-o singura problema insa la toti din clasa era diferita si nu stiam in ruptul capului cum sa o fac.Deaceea mi-am facut TPU insa pe urma m-am dezamagit cind mi s-a interzis intrebarea, am inteles ca intrebarile cu program scolar sunt anulate.

| Pulbere_Vlada_1995 a răspuns:

Cin intam pe google aparea si TPU si am intrat si mi-am facut cont. happy

| Dobre_Dana_1991 a răspuns:

Avem nevoie de foarte multe raspunsuri la multe intrebari si Google nu le stie chiar pe toate.

| RD a răspuns:

Viata dura.