| anonim_4396 a întrebat:

Ce v-a determinat să vă faceţi cont pe TPU?

20 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

In 2011 căutam niste răspunsuri și apoi am început să ajut la rândul meu. De atunci am rămas printre membrii TPU.

| DeathIncarnate a răspuns:

Plictiseala la momentul ei(2011),acum intru doar cand am timp si dispozitia necesara.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu mai țin minte. Pot să spun de ce am rămas.
Am un hobby păgubos. Ca tot prostul, nu mor de grija mea, ci de grija altuia.
Așa că de când sunt, îi ajut pe alții, tot așa cum alții se amuză cu fotbalul. Pe mine nu mă pot ajuta decât foarte greu.
Dar s-ar putea să mă las, sau să o las mai moale. Așa că, dacă nu mă vedeți zilele următoare pe aici ( tot fac efortul,, dar m-am lipit) să știți că m-am dat la fund. Până atunci vă urez gripă ușoară, pardon, carantină fericită.

| Drimmero a răspuns:

Am vrut sa vad cum e si am ramas.

| Mosotti a răspuns:

M-a determinat sa imi fac cont placerea de a socializa in cat mai multe locuri.

| Freya1 a răspuns:

Eram mai mica si nu a aveam cu cine sa vorbesc. Aveam probleme acasa si in relație si nu puteam vorbi cu nimeni despre ele si am dat peste TPU si mi-am facut cont.Mi-am dorit de mult sa pot vorbi cu oameni străini si imparțial despre problemele mele si ale lor si am spus "de ce nu".

| Celcestietot a răspuns:

Am vazut multi utilizatori neajutorati si m-am gandit CLAR ca interventia mea ar fi una necesara rolling on the floor!

| SilentRain a răspuns:

Lipsa de ocupație

| Sofer a răspuns:

Mi-a plăcut site-ul. De asta mi-am făcut cont.

| Donsavas a răspuns:

Sa ajut. Pe tine?

| anonim_4396 explică (pentru Donsavas):

Covidul.

| mentholinks a răspuns:

Din plictiseala cred.

| Nemessys a răspuns:

Curiozități legate de IT

| oglindasultanului a răspuns:

Nevoia de a socializa, si schimba idei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa mai discut. Sa mai ajut pe cineva daca pot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Instinctul mi o șoptit la ureche ba fa ți cont mai scapi și tu de plictiseala ajutând pe alții ma ajut pe mine

| Dandinelle a răspuns:

Sa ajut. Sa am un loc unde sa pot si eu sa intreb ceva.

| oz_1736 a răspuns:

Cu ideea sa gasesc niste oameni cu care sa discut despre cultura generala, paranormal, conspiratii. Am cont de 10 ani, poate mai mult, si nu am adresat nicio intrebare

| Eugen80 a răspuns:

Incerc sa mai ajut daca pot alte persoane.

| Zorn a răspuns:

Aveam cont pe site de foarte mult timp, inca din 2010. Pur si simplu imi placea sa raspund la intrebari si sa vad ca ceea ce zic e apreciat laughing + ca citind unele intrebari puteam sa aflu mai multe lucruri despre diverse chestii.
Cand am mai crescut am sters primul cont si in 2014 mi-am facut altul pentru ca trebuia neaparat sa pun o intrebare laughing. Am revenit de cateva zile pe TPU ca voiam sa vad cum mai e aici si eram nostalgica dupa vremurile de demult big grin