| adyady3 a întrebat:

Daca se intampla ca eu sa fiu la buget, am avut loc la buget in anul 1, 2 restante, le-am luat, dar totusi am medie mai mica, pot trece la taxa? Ceea ce ma intereseaza este ca mai sunt persoane cu restante carora nu li s-a facut media, dar ar putea avea media mai mare ca a mea. Insa nu li s-a facut media fiindca au mai ramas cu restante. Imi pot lua locul la buget? Cu creditele stau ok.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Daca ai luat toate examenele sunt slabe sanse, depinde si de numarul locurilor bugetate.

| Dm_Paul_1996 a răspuns:

Daca o sa ai ghinionul, si cineva de la taxa are mai multe credite ca tine, atunci ajungi la taxa dar, sunt slabe sanse, nu sta cu stres.