| f2ff2fl12f a întrebat:

Salut, daca voi termina 10 clase in programul a doua sansa, ma pot duce la un liceu de stat spre clasa a 11-a? Voi avea 16 ani. Pe net spune ca te poti inscrie daca nu ai 18 ani, insa eu vin de la programul acela. Merge si asa?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te mai stresa ce se va intampla peste 4-5 ani, ca se pot schimba legile si programele scolare pana atunci, tu esti abia clasa a V-a, asa ca, mergi la scoala gerenala si termin-o intai!

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Termina scoala gimnaziala si apoi vei vedea ce ai de facut in continuare. Mult succes in noul an scolar!