| Streithstar22 a întrebat:

Salut, deci, daca in timpul examenului de bacalaureat, am scris exercitiile pe ciorna si e posibil ca din cauza stresului sa fi omis completarea unui subiect pe foaia de examen, exista vreo cale sa rezolv problema?
Poate la contestație?
Sau e o cauza pierduta?

2 răspunsuri:
| anonim0028 a răspuns:

Din pacate, ciornele nu se pot lua in considerare. Ele se arunca dupa examen si nimeni nu stie care e ciorna ta sau nu, si nici nu ai voie sa te semnezi pe ea. Imi pare rau ca s-a intamplat asta!?

| Streithstar22 explică (pentru anonim0028):

Si dintr o prostie de genul e posibil sa l pic, Doamne ferește, sper sa ma ajute Dumnezeu sa fie corect cat am facut, sa iau macar nota de trecere, aveam sperante la un 9 insa acum sper sa l trec