| andrahere a întrebat:

Deci, urmeaza sa incep clasa a 9-a, sunt pe stiinte sociale si stiu ca voi face 2 ore de mate pe saptamana. Ca sa am media 9 sau 10 la matematica pe acest profil, mai este necesar sa fac meditatii anul acesta? Adica este materia grea, ma pot descurca si singura? Funda happy

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

E cea mai usoara la ss, mai ales materia de a 9-a. Pregatire dintr-a 11-a sau a 12-a si la materiile de baza.

| Yurisa a răspuns:

Buna! Am fost la sociale si am avut 4 profi in liceu de mate laughing depinde daca profesorul are pretentii acum. Poate sa se razbune pe voi ca nu sunteti mate info sau sa va puna nota pe caiet pentru ca nu are pretentii de la elevi de uman thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mate pana in a noua, ih, dar daca esti pe sociologie e fff usor + ca nu vei da bacul la mate so, stai chill ^^