| 14FB a întrebat:

Eu sunt in clasa a 9-a si am intrat la Mate-Info cu o medie destul de bunicica, dar nu prea imi place, si as dori sa ma transfer la Stiinte ale Naturii. Profesorii pe care ii am nu predau bine, si sunt destul de exigenti, iar la Stiinte ale Naturii am inteles ca sunt mai ingaduitori. Oricum, chiar daca profilul este cel mai bun, eu am simtit ca nu-i de mine aici.
Ce ziceti, merita sa ma transfer?
Cand pot sa ma transfer?
De ce acte am nevoie?

Răspuns Câştigător
| coMpLeT a răspuns:

S-ar putea ca si la stiinte ale naturii sa dai de aceeasi profesori daca te transferi la acelasi liceu. Stiu ca merge sa te transferi dupa primul semestru dar trebuie sa ai media mai mare ca a ultimului intrat de la stiinte ale naturii, cel putin eu asa stiu. Nu stiu de ce acte ai nevoie. Bafta.