| flash2002 a întrebat:

Maine trebuie sa dau corigenta la matematică si apoi vreau sa ma mut de la liceu. Am timp săptămâna asta să depun cerere si să mă mut?

Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine ia corigenta si apoi gandeste-te la mutat.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu cred ca poti, timpul este prea scurt.Adica pana analizeaza cererea, pana o aproba, poate ai si diferente de dat.La mine la liceu treaba asta se rezolva in august cu transferurile deci nu iti garantez ca te poti muta in decurs de o saptamana, dar depune totusi.Acum depinde si de liceu, fiecare cu regulile lui.

| flash2002 explică (pentru Nirvanaaa):

Eu sunt pe ştiinte ale naturii si vreau sa ma transfer la alt liceu, dar pe acelasi profil. O să încerc totuşi!